COHM Sp. z o.o. ul. Gwarna 21, Wrocław Bankiety, wesela, eventy, imprezy...
Restauracja Europejska hotelu Silfor Premium ***
 
W kameralnym wnętrzu Restauracji Europejskiej wyjątkowo mile spędzą Państwo czas delektując się daniami kuchni polskiej i międzynarodowej w której nie zabrakło pozycji zdrowych i dietetycznych.
 
Klimatyzowane wnętrze restauracji z 51 miejscami doskonale nadaje się na organizację przyjęć okolicznościowych oraz spotkań business’owych , a nasz Szef Kuchni zadba o dostarczenie niezapomnianych wrażeń kulinarnych.
 
Nasza restauracja wbrew obiegowej opinii że w restauracjach hotelowych może być drogo, zaskoczy Was szerokim wyborem menu, licznymi promocjami, nagrodami dla Gości Lojalnych, oraz cenami na każdą zasobność portfela.
Organizujemy również uroczystości rodzinne, jak i firmowe.
 
Kierownik Gastronomii oraz Szef kuchni dopasują menu do Państwa potrzeb, a także zadbają o dekoracje stołu i sali zgodnie z indywidualnymi sugestiami.
 
Dla Gości biznesowych posiadamy szeroką ofertę przerw kawowych i lunchy na miejscu jak i w formie cateringu oraz pakiet Bussines Premium obejmujący nocleg i kolacje w przystępnej cenie.
 
Czekamy na Państwa już od listopada
 
 
KONTAKT: tel. +48 071 784 57 31, restauracja@silfor.pl
Hotel Polonia *** - Wrocław - Hotele we Wrocławiu
Silfor Premium *** - Wrocław - Hotele we Wrocławiu
DW Piast - Wrocław - Hotele we Wrocławiu
Kontakt COHM - Wrocław - Hotele we Wrocławiu
Bankiety, wesela, imprezy - Wrocław - Hotele we Wrocławiu
COHM Sp. z o.o. z siedziba we Wrocławiu, ul. Gwarna 21, 50-001 Wrocław, wpisana do Krajowego Rejestru Sadowego prowadzonego przez Sad Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej VI Wydział Gospodarczy,
KRS pod numerem 0000003156, REGON 932126981, NIP 8971619048, wysokosc kapitalu zakladowego 9.000.000 zl.
Hotele we Wrocławiu, organizator imprez, wesel, bankietów i innych eventów